"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

Молодь і вибори. Частина 3 :) PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Олександр   
Вівторок, 04 січня 2011 23:05

Шановні представники молодіжного руху та активна громадськість! 16 січня в м. Кам’янець-Подільський відбудуться вибори депутата міської ради. Такі вибори це унікальна нагода підвищити кваліфікацію, відпрацювати технології мобілізації молоді на вибори, активізації громадян та побудови впливового громадського суспільства для представників інших міста та районів. То ж запрошуємо до участі в стажуванні !

Всього вибори від будуватимуться на 2-х виборчих дільницях, які утворюють один мажоритарний виборчий округ. Виборча кампанія стартувала наприкінці 2010 року і завершується голосуванням 16 січня 2011 року. Передбачається, що на виборчих дільницях буде вкрай низька явка, що пов’язано з складною політичною ситуацію в місті. Але вибори все ж можуть відбутися більш жваво, за рахунок того, що є кілька кандидатів від різних партій, а також за рахунок нашого втручання :)

Метою групи, яка формується та прибуде в місто 15-16 січня, буде здійснення діяльності в наступних 4 напрямках:

1.  Моніторинг виборчого процесу в день виборів, напередодні та після їх завершення (субота-понеділок) з подальшим оприлюдненням його результатів для ЗМІ та громадськості;

2. Популяризація ідеї громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»;

3.  Мобілізація молоді до участі в голосуванні;

4. Проведення опитування молоді на виборчих дільницях (exit-poll).

Звісно ж, окрім запланованої програми, учасники стажування зможуть ознайомитися, на прикладі міста Кам’янця-Подільського,  з політичною ситуацію на місцях, а також поспілкуватися з представниками ЗМІ, громадських структур, кандидатами.

Для участі в групі слід заповнити анкету (додається) та надіслати її до 10 січня (включно) за адресою oleksandr.solontay@gmail.com з позначкою «vybory-2011»! Усім бажаючим, які надішлють заповнену анкету, 11 січня (ввечері) буде надіслано листа, в якому міститиметься запрошення з докладною інформацією про програму стажування, або лист-відмова.

Учасники стажування перебуватимуть на власному забезпеченні. Усі інші докладні подробиці будуть надіслані тим учасникам, яких буде відібрано до стажування.


Дякую за увагу,

Олександр Солонтай, член НК МВАРТА від ФРІ, експерт ІПО

Останнє оновлення ( Вівторок, 04 січня 2011 23:16 )
 

Коментарі  

 
0 #2 Мірко Олексій 2011-01-12 01:00 кандидат в депутати до міської ради на виборах 11 січня 2011 року! Шановні гості ласкаво просимо!
Я думаю, що і я стану в нагоді!
 
 
0 #1 Іллясевич Олена 2011-01-05 03:28 З проживанням Кам'янецть-Подільська ФРІ допоможе! Можете розраховувати!
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva