"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

МОЛОДЬ ЗБИРАЄТЬСЯ ВПЛИНУТИ НА ПОЛІТИКІВ PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Administrator   
Середа, 17 червня 2009 10:22

22 травня в місті Житомирі відбувся перший Круглий стіл “Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику” в рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»”. Такі круглі столи мають відбутись у всіх обласних центрах України до кінця літа.

Метою проведення круглого столу стала активізація молоді в регіонах та вирішення спільної позиції та дій в напрямку посилення контролю над виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок в сфері молодіжної політики. Презентував МВАРТУ в регіоні Речник ВМГО «Дебатна Академія», член Національного комітету «Молодіжної Варти» Дмитро Сінченко. Він розкрив теми «Як змусити політиків відповідати за свої слова? Як стати впливовим та як діяти далі?»

Інший член Нацкомітету МВАРТИ – Влад Пучич – торкнувся тем діяльності громадсько-активної молоді за період незалежності України та регіонального погляду на вирішення проблеми виконання обіцянок політиками.

Результатом круглого столу стало створення Житомирського регіонального комітету МВАРТИ, до якого виявили бажання долучитись, зокрема, обласні молодіжні організації «Спілка Ініціативної Молоді», «Демократичний Альянс», «Фундація Регіональних Ініціатив», «Українська Студентська Спілка», «Студент за студента» та «Національний Альянс».

«Молодіжна Варта – це спроба здійснити над завдання – показати суспільству необхідність відповідальності, та показати політикам запит з боку суспільства на цю відповідальність, якої на сьогодні ми, на жаль, не маємо…» - резюмував Дмитро Сінченко.


Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”

Останнє оновлення ( П'ятниця, 17 липня 2009 09:59 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva
Lessmooro Lessmoorobt