"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

КІРОВОГРАДСЬКА МОЛОДЬ НАГАДАЛА ПОЛІТИКАМ ПРО ЇХНІ ОБІЦЯНКИ PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Дмитро Сінченко   
Четвер, 25 червня 2009 15:36
 
19 червня в місті Кіровограді відбувся черговий Круглий стіл “Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику” в рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»”. Такі заходи мають відбутись у всіх обласних центрах України до кінця літа. За останній місяць круглі столи вже відбулись в Житомирі, Чернігові, Ужгороді, Дніпропетровську, Полтаві, Вінниці, Миколаєві та деяких інших містах.

Метою проведення круглого столу стала активізація молоді в регіонах та вирішення спільної позиції та дій в напрямку посилення контролю над виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок в сфері молодіжної політики. Участь у заході взяли молодіжні лідери, представники влади, молоді депутати та журналісти. Презентував МВАРТУ в регіоні Речник ВМГО «Дебатна Академія», член Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Дмитро Сінченко.

Результатом круглого столу стало прийняття резолюції Кіровоградського регіонального комітету МВАРТИ, в якій учасники заходу звернулись до місцевих осередків політичних сил, що знаходяться у Верховній Раді, з нагадуванням їхніх обіцянок та наполегливим проханням прискорити їх виконання.

До складу Кіровоградського регіонального комітету (РК) МВАРТИ входять, зокрема, Кіровоградське відділення ВМГО «Дебатна Академія», обласні молодіжні організації «Фундація Регіональних Ініціатив», Громадський рух «Не будь байдужим», НСОУ “Пласт”, ДЕГО “Флора” та «Національний Альянс». Після проведення круглого столу очікується вступ до РК УДЮТ “Січ”, КОО “Спілка молодих політологів України”, студпрофкому та студради КНТУ.

«Проблеми, які ми тут обговорюємо стосуються кожного з нас – кожну молоду людину! Ми маємо всі разом навчитись брати на себе відповідальність – тоді ми матимемо право і на відповідальних політиків.» - зауважив Дмитро Сінченко.

Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”
Останнє оновлення ( П'ятниця, 17 липня 2009 09:56 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva
Lessmooro Lessmoorobt