"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

Держбюджет 2011 PDF Друкувати Електронна адреса
Написав П.Вікнянський   
Субота, 25 грудня 2010 22:44
Вітаю всіх!

Це справді значне досягнення: ВМГО і ВДГО, чого вже давно не було, показали, що можуть бути разом і діяти спільно в інтересах соціальних груп, які за нами стоять. Проте зупинятися на цьому не слід, адже попереду дуже багато невирішенних питань, які підняті, в тому числі, в текстах резолюції та відозви, прийнятих на заходах, організованих нами у грудні. Тепер слід виправдати високу планку, яку ми заявляли при лобіюванні потрібних рішень, і бути важливими не лише для молоді та дітей, але і для держави, спокійно працювати.

Повторюсь, для цього треба залишатися згуртованими, а не роз'єднаними та подробленими (амбіціями, політичними спекуляціями та й просто чиїмось провокаціями).

В свою чергу я б хотів ще додатково подякувати кожному з тих, хто ще долучився до процесу "пробивання" питання, у т.ч. І.Крульку, депутатам П.Симоненко та К.Самойлик, профільному "молодіжному" Комітету парламенту (вони або самі подали бюджетні пропозиції в Верховній Раді, або прямо сприяли цьому).

Від себе особисто та від УМФ окремо хотілося б подякувати народному депутату України А.Пінчуку, який максимально сприяв вирішенню питання про збільшення фінансування молодіжної строки через тих, хто приймає рішення в Кабміні і його структурах: ці зусилля втілилися у пропозиції Уряду до бюджету, які й були врешті решт затверджені.

Сподіваюсь, що взаємна повага та ефективна співпраця залишаться нашими козирями і в подальшій роботі!

Всіх із наступаючими святами!

З повагою,
П.Вікнянський,
голова ВМГО "Студентська республіка", голова Секретаріату УМФ

P.S. До речі, останні новини: главою Державної служби молоді та спорту Президент призначив нашого колишніього профільного Міністра Равіля Сафіулліна.
Останнє оновлення ( Субота, 25 грудня 2010 22:45 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva