"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта Напрямки Новини Молодь дарувала депутатам цеглу, соски та солдатиків

Молодь дарувала депутатам цеглу, соски та солдатиків PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Administrator   
Вівторок, 11 грудня 2012 15:23

11 грудня молоді активісти подарували партіям 5 коробок з різноманітними подарунками та побажали старим та новим обранцям пам’ятати про інтереси молодих виборців - «Депутате, в добру путь, ти про молодь не забудь!». Так в Києві біля Верховної Ради України громадянська кампанія МОЛОДІЖНА ВАРТА провела  підсумкову акцію присвячену проводам минулого парламенту та зустрічі нового.
Молодь наголосила, що за 5 років вдалося домогтися прийняття близько 25 різноманітних законів в інтересах молоді. Саме тому МВАРТА не тільки критикує, але й нагороджує політичні сили. Разом з тим, попри значні успіхи в окремих сферах, ряд болючих питань не вирішуються взагалі. Тому подарунки, які отримали депутати символізували підсумки виконання-невиконання обіцянок і кожна коробка була різною:
- Партія регіонів за змінене трудове законодавство, запровадження закону про перше робоче місце отримала в подарунок трудову книжку,. В той же час, як символ невиконаної обіцянки «боротьба з туберкульозом та наркоманією», регіонали отримали шприц .
- Батьківщина отримала домашні тапочки за провал програми будівництва студентських гуртожитків, але в той же час отримала методичку з розвитку студентського самоврядування в знак вдячності за прийняття закону про студентське самоврядування.
- Комуністична партія отримала значок табору «Артек» за прийняття законів про молодіжні центри «Артек» та «Молода гвардія». Але за провал програми молодіжного кредитування комуністи отримали фотографію Межигір’я. На думку молоді, комуністи будуть послідовними, якщо закони про «Артек» та «Молоду гвардію» буде поширено також на Межигір’я.

Також всі три політичні сили отримали цеглини та солдатиків. Їх так само отримали УДАР та Свобода, так би мовити авансом. Цеглини та солдатики символізують дві вічно не вирішувані проблеми – відсутність доступу до житла та відсутність реформи строкової примусової служби в армії.
Абсолютно всі політичні сили отримали і дитячі соски. Молодь вважає, що чим справді можуть похвалитися політичні сили, так це зміною програм сприяння матеріям в народженні дітей. Розвивати та вдосконалювати політикам цей напрям бажає молодь.


Як додаткове побажання до Свободи націоналістам подарували пляшку Львівського пива, що символізує необхідність прийняття закону про заборону реклами пива. А партії УДАР дістався квиток на громадський автобус, щоб нагадати про досі невиконану обіцянку – запровадження пільгового проїзду для учнів та студентів на автобуси міжміського сполучення.
 
Контактні особи для ЗМІ:
Наталія Бик – 097 893 52 08
Сергій Пархоменко – 097 025 72 16
Олександр Солонтай050 372 51 00

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 11 грудня 2012 23:36 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva