"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

Міністру з питань освіти і науки України Вакарчуку І.О. PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Administrator   
Вівторок, 30 грудня 2008 13:02

Шановний Іване Олександровичу!

Засвідчуємо Вам свою пошану!Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» від імені студентства України висловлює вдячність за підтримку ініціативи «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» щодо недопущення введення примусового відпрацювання студентів-бюджетників після закінчення навчання.

 

Нам було приємно дізнатися Вашу публічну думку з цього питання, висловлену нещодавно в засобах масової інформації. Хочемо підкреслити, що для студентів дуже позитивною звісткою було те, що Міністр з питань освіти та науки України не підписував проект законопроекту “Про вищу освіту” із пропозицією введення примусових відпрацювань.


У свою чергу хочемо наголосити на підтримці «МОЛОДІЖНОЮ ВАРТОЮ» такої Вашої ініціативи як реалізація однієї з передвиборчих обіцянок – запровадження зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до вищих навчальних закладів. Також висловлюємо свою солідарність із Вашою діяльністю, спрямованою на виконання вимог статті 10 Конституції про застосування мов на території України.


Вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, міцного здоров’я, довгих років життя, успіхів та творчої наснаги!


Сподіваємося, що в новому 2009 році Ви і надалі будете вартовим інтересів молоді, що спільними зусиллями ми не допустимо звуження існуючих прав та свобод людини та громадянина.

 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva