"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта Зародження МВАРТИ Обговорення ідеї МВАРТИ


Обговорення ідеї МВАРТИ

Резолюція Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”

Електронна адреса Друкувати PDF

Ми, учасники Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”, що зібралися за кілька днів до закінчення позачергових виборів до Верховної Ради України, звертаємося до молоді України та Верховної Ради наступного скликання.

Зокрема, ми звертаємося до усіх молодих людей активізувати діяльність всіх самоврядних форм роботи, від діяльності органів самоврядування до функціонування консультативно-дорадчих органів при місцевій та центральній владі!

Ми виставляємо свої вимоги до Верховної Ради України наступного скликання:

- вимагаємо від усіх політичних сил, що подолають 3% бар’єр неухильного дотримання свої передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що були дані з розрахунку отримати 30 вересня 2007 року підтримку молодих виборців!

- вимагаємо, щоб у наступному парламенті, незалежно від його партійного складу, комітет з питань молодіжної політики очолила молода особа, представник молодіжного громадського середовища!

- вимагаємо від парламенту VI скликання до кінця 2008-го року законодавчо врегулювати діяльність органів студентського самоврядування прийнявши зміни до Закону України „Про вищу освіту” та окремий Закон „Про студентське самоврядування”;

- вимагаємо реформування системи реалізації державної молодіжної політики та залучення до її втілення молодіжного громадського руху!

Ми проголошуємо свої серйозній наміри домогтися від партій та блоків, що сформують наступний парламент виконання всіх виголошених обіцянок перед молоддю і для цього вже зараз ініціюємо створення громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!”, що стартує офіційно з проголошенням даної резолюції, та яка передбачатиме моніторингові, контролюючі та мобілізаційні функції.

Кожна організація, орган самоврядування, молодий активіст може долучитися до кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА” шляхом підписання резолюції!


Учасники форуму,

всього 70 чол.

27 вересня 2007 року

м.КиївОстаннє оновлення ( Субота, 21 лютого 2009 14:16 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva