"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

Коментар члена Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Сергія Пархоменка (МНК) щодо проблеми забезпечення молоді житлом PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Сергій   
Середа, 24 березня 2010 21:58

Представники  партій, що наразі перебувають в  парламенті, як провладних, так і  опозиційних, мають тісні стосунки з провідними банками та будівельними компаніями країни. А банкам не вигідно робити кредитну ставку, скажімо, у 5%, будівельним кампаніям невигідно продавати житло за реальними цінами, без накрутки. Антимонопольному комітету в свою чергу невигідно проводити антидемпінгові розслідування, бо керівництво комітету також призначається з лав провладних політичних сил. Виходить замкнуте коло, всі учасники якого тісно пов’язані одне з одним. Отже, навряд чи варто очікувати на те, що урядовці наступлять на горло пісні своїх партнерів з банківського чи будівельного сектору.  

Щодо  будівництва соціального житла, то я тут не відкрию Америки, якщо скажу, що на нього просто немає коштів. Тому ми, молоді українці, зобов’язані постійно тиснути на владу, щоб вона займалася не балачками довкола мовних чи геополітичних питань, а вирішенням нагальних проблем з житлом.  

Сьогоднішня акція є тільки початком широкомасштабних виступів нашої молоді, яка потребує вирішення житлових проблем. Ми закликаємо молодь активно боротися за свої права, закликаємо її бути активною і не боятися відстоювати свою позицію. Тільки таким чином ми зможемо змусити владу виконати її обіцянки.
Останнє оновлення ( Четвер, 15 квітня 2010 18:03 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva