"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта

КМДА і Фонд молодіжного житлового будівництва об’єднуються для забезпечення киян житлом PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 квітня 2011 18:06

14 квітня 2011 Київська міська державна адміністрація і Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву уклали Меморандум про співробітництво та координацію зусиль щодо впровадження дієвих заходів щодо забезпечення киян житлом.

Документ підписали голова КМДА Олександр Попов та голова правління фонду Леонід Рисухін, повідомили в прес-службі фонду, пише Building.

 

"Пріоритетним напрямком співпраці буде підвищення рівня забезпечення молодих громадян житлом шляхом впровадження фінансово-інвестиційних механізмів державної підтримки будівництва, реконструкції та добудови доступного, недорогого житла", - сказано в повідомленні фонду.

У Меморандумі наголошується на важливості підвищення рівня забезпечення молодих громадян житлом, задоволення потреби в поліпшенні житлових умов відповідно до законодавства та забезпечення можливості реалізації конституційного права громадян України на житло. Відзначається, що сторони уклали Меморандум на підтвердження свого інтересу до взаємовигідної співпраці і координації зусиль з комплексного впровадження дієвих заходів щодо забезпечення житлом молодих громадян України - мешканців міста Києва.

 

 

http://realty-in-ukraine.info/uarealty/kmda-i-fond-molodizhnogo-zhitlovogo-budivnictva-obehdnuyutsya-dlya-zabezpechennya-kiyan-zhitlom/

 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva