"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.
Молодіжна варта Напрямки Професійна армія Військові кафедри повинні виховувати офіцерів, а не відмазувати від армії! - Сергій Пархоменко

Військові кафедри повинні виховувати офіцерів, а не відмазувати від армії! - Сергій Пархоменко PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Сергій   
Субота, 24 грудня 2011 01:28

«Військові кафедри повинні виховувати офіцерів , а не бути прихистком  для тих, хто хоче «відкосити» від служби в армії», - про це заявив член Національного комітету громадянської кампанії «Молодіжна варта» Сергій Пархоменко в інтерв’ю  національному радіо.

«Через те, що випускники українських «вишів» після закінчення навчання не звільняються від обов’язку йти служити до збройних сил, на військову кафедру вступають в основному для того, аби уникнути строкової служби. Тому військовим кафедрам вигідно набирати побільше людей на платній основі й не задумуватися про якість навчання та виховання у таких студентів почуття патріотизму та відчуття обов’язку, які повинні бути властиві кожному офіцеру».

«Молодіжна варта» виступає за те, щоб випускники ВНЗ звільнялися від обов’язку йти на строкову армійську службу. Тоді на військові кафедри буду вступати ті, хто свідомо хоче мати військову професію і дорожить офіцерським званням», - підсумовує член НК «Молодіжна варта».

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 грудня 2011 19:09 )
 

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva