"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Студенти попереджають Табачника і Луцького, що законопроект № 9655 не пройде

Електронна адреса Друкувати PDF

 

«Законопроект № 9655 «Про вищу освіту» авторства Табачника і компанії є способом узаконити всі корупційні схеми, які існують в нинішній освітній системі». Про це повідомив координатор АнтиТабачної кампанії, член національного комітету "Молодіжна варта" Пархоменко Сергій в ефірі передачі «Спільна правда».

 

 

Військові кафедри повинні виховувати офіцерів, а не відмазувати від армії! - Сергій Пархоменко

Електронна адреса Друкувати PDF

«Військові кафедри повинні виховувати офіцерів , а не бути прихистком  для тих, хто хоче «відкосити» від служби в армії», - про це заявив член Національного комітету громадянської кампанії «Молодіжна варта» Сергій Пархоменко в інтерв’ю  національному радіо.

 

ОСВІТА МОЛОДІ: крок до якого майбутнього?

Електронна адреса Друкувати PDF

24-25 листопада 2011 року в Києві відбудеться остання зустріч представників молодіжного, студентського та громадського руху, активістів та бажаючих представників ЗМІ, на якій буде зібрано робочу групу з питань покращення освіти. 

Темою засідання цього разу є зміни в системі освіти, через виконання обіцянок партій, які зараз у Верховній Раді України. Тематика заходу «освіта молоді» торкнеться кількох аспектів, в першу чергу:
- доступ молоді до освіти;
- державне фінансування освіти;
- реорганізація ВНЗ;
- стан студентських гуртожитків;
- система мотивації учнів та студентів до навчання;
- працевлаштування випускників навчальних закладів;
- законодавчі ініціативи в сфері вищої освіти;
 
Ця буде 7-та зустріч в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!», яка реалізується нацкомітетом кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Проведення таких зустрічей покликане здійснити включення молоді в процес підготовки та прийняття державних рішень. 
 
Попередні 5 зустрічей були присвячені темам армії, житла, молодої сім’ї, закону про молодь та працевлаштування. Окремі робочі групи вже звершили свою роботу, інші – продовжують працювати над проектами нормативно-правових документів. Таким чином думки молоді враховуються, або просто беруться до уваги, в тих змінах законодавства, які відбуваються сьогодні в нашій державі. Усі напрацьовані молоддю пропозиції надсилаються органам влади, національний комітет кампанії МОЛОДІЖНА ВАРТА здійснює контроль та моніторинг за ходом їх впровадження.
Кожна молода людина, може долучитися. Для участі необхідно подати заповнену анкету.
 
Усі учасники будуть відібрані на конкурсних засадах. Загалом буде сформована група експертів в кількості 35 осіб з усіх регіонів України.
 
Додаткові контакти: 
тел. (050) 372-5-100 (МОЛОДІЖНА ВАРТА)
e-mail: oleksandr.solontay@gmail.com
Сайт кампанії - www.mvarta.org.ua
 

Молода родина: в чому і де межа державної підтримки ?

Електронна адреса Друкувати PDF

3-4 листопада 2011 року в Києві відбудеться передостання зустріч представників молодіжного, студентського та громадського руху, активістів та бажаючих представників ЗМІ, на якій буде створено робочу групу з питань покращення молодіжної політики.

Темою засідання цього разу є умови життя молодої родини в Україні, крізь призму виконання передвиборчих програм головних парламентських політичних сил. Тематика заходу «молода родина» торкнеться багатьох аспектів життя молодої родини, в першу чергу:

- соціальні допомоги при народженні дітей;

- система захисту материнства та батьківства;

- проживання студентських (молодих) сімей в студентських та ін. гуртожитках;

- робота дошкільної сфери та шкільництва молодших класів;

- інфраструктура міст та сіл (парки, сквери, дитячі майданчики);

- здоровий спосіб життя (об’єкти фізичної культури);

- питання охорони здоров’я, тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії тощо.

    Ця буде вже 6-та зустріч в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!», яка реалізується нацкомітетом кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Проведення таких зустрічей покликане здійснити включення молоді в процес підготовки та прийняття державних рішень.

Попередні 5 зустрічей були присвячені темам вищої освіти, армії, житла, закону про молодь та працевлаштування. Окремі робочі групи вже звершили свою роботу, інші – продовжують працювати над проектами нормативно-правових документів. Таким чином думки молоді враховуються, або просто беруться до уваги, в тих змінах законодавства, які відбуваються сьогодні в нашій державі. Усі напрацьовані молоддю пропозиції надсилаються органам влади, національний комітет кампанії МОЛОДІЖНА ВАРТА здійснює контроль та моніторинг за ходом їх впровадження.

Кожна молода людина, може долучитися. Для участі необхідно подати:

 

II Марш безквартирної молоді

Електронна адреса Друкувати PDF

- У Тебе нема своєї КВАРТИРИ ?
- Тобі не подобається, що оренда житла КОШТУЄ ПОЛОВИНУ ЗАРПЛАТИ ?
- Ти розумієш, що навіть якщо взяти кредит, то прийдеться ВИПЛАЧУВАТИ ЙОГО ПІВЖИТТЯ ?
- Тебе дістали ПЕРЕПОВНЕНІ ГУРТОЖИТКИ ?

У НАС ТАКІ САМІ ПРОБЛЕМИ !

Тому запрошуємо тебе з нами заявити про це. Ми збираємося на МАРШ БЕЗКВАРТИРНОЇ МОЛОДІ, щоб в повний голос заявити про нашу проблему !

 

Залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!». Крок №2

Електронна адреса Друкувати PDF

7-8 вересня 2011 року в столиці України м.Києві відбудеться засідання робочої групи представників молодіжного руху, ЗМІ, експертів. Темою засідання є зміни до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні». Проблема недосконалого чинного законодавства про молодь вже неодноразово поставала. Але нажаль молодіжна політика для всіх урядів залишалася другорядною, як і для багатьох народних депутатів. Прийшов час виправити ситуацію, і можливим є це зробити саме зараз, у міжвиборчий період.

 
Сторінка 3 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva