"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


МНК організував футбольні змагання на Кубок Героїв Крут

Електронна адреса Друкувати PDF

        Заходи із вшанування Героїв Крут з боку патріотичної громадськості завершилися міні-футбольним турніром на «Кубок пам’яті героїв». Організаторами заходу виступили ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» та рух «Опір». Сприяння змаганням надала Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів».Ці змагання проводяться вже впяте і ставлять за мету не лише пропаганду спорту як елементу здорового способу життя, але й вшанування визначних діячів української історії.

 

Уряд домовився з будівельниками про продаж житла у столиці в середньому за 8 тисяч гривень

Електронна адреса Друкувати PDF

Микола Азаров: Будівельні організації, які продаватимуть у Києві житло дорожче 8 тис. грн. за квадратний метр, не матимуть державної підтримки.

Будівельні організації, які продаватимуть житло у Києві дорожче 8 тисяч гривень за квадратний метр, будуть позбавлені державної підтримки. Про це на брифінгу заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Ті, хто продаватимуть по 12-16 тис. грн. - нехай продають, але вони мають пам'ятати, що жодної державної підтримки не отримають, жодних гарантій не одержать», - підкреслив Глава Уряду. Він додав, що вчора Уряд домовився з будівельниками про продаж житла у столиці в середньому за 8 тисяч гривень квадратний метр.

 

В Україні замість армії 27 тис. невільників. Хто хоче це змінити ?

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно в лави Збройних Сил України було призвано 26,7 тис. хлопців віком від 18 до 25 років. Це найбільша цифра за останні 3 роки. Останніми роками, прикриваючись війною Росії-Грузії та економічною кризою, вперше за 20 років незалежності України відбувається зростання кількості призовників. 2009 року військову службу покинуло 21,6 тис. хлопців, а замість них влада обіцяла найняти контрактників. Але ж ні, навпаки, 2009 року призвали 26,5 тис., тобто відбулося збільшення аж на 5 тис. чоловік, а 2010 року ще на 200 додатково. Цікаво, що з 26,7 тис. призовників, 5,6 тис. пішли служити в міліцію ! Це армія ? Це Могильовщина ! Правда, при Луценку і Цушку було аналогічно….

 

Молодіжні організації закликають владу спинити «табачну анексію» молодіжної політики

Електронна адреса Друкувати PDF

Громадянська ініціатива «Молодіжна варта: молодь за Вами спостерігає!» звернулася до Президента Віктора Януковича, Прем’єр-міністра Миколи Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина та координатора парламентської більшості Сергія Єфремова (Партія регіонів) з вимогою покласти край експериментам над українською молоддю, одним з яких є об’єднання Міністерств освіти і науки та молоді і спорту в одну установу.

Організації, що входять до «Молодіжної варти», впевнені, що об’єднання міністерств є вкрай шкідливим, адже тепер ще менше стає шансів на те, що молодіжна політика в нашій державі буде взагалі проводитися. Також на користь того, що злиття міністерств є загрозою для молоді, говорить досвід реформ Дмитра Табачника ще на посаді Міністра освіти та науки, які викликали велике обурення студентів в усіх кутках України.

«Це неприйнятно, що молодіжна політика опинилася під контролем такої особистості як Табачник, – каже член Національного комітету «Молодіжної варти» Сергій Пархоменко. Цьому чиновникові далекі проблеми молодих українців, не здивуюся, що він буде робити все можливе, аби добитися законодавчого зменшення віку молоді. Можна передбачити і повне згортання напрямку патріотичного виховання. Цього допускати аж ніяк не можна. Якщо керівництво держави не дослухається до нас, ми, молодь, підемо в жорстку і непримиренну опозицію до Міністерства освіти, науки, молоді та спорту».

Нагадаємо, що наприкінці грудні 2010 року низка молодіжних громадських організацій провела круглий стіл, за підсумками якого ухвалила резолюцію, в якій закликала владу утриматися від кроку на ліквідацію Міністерства молоді та спорту як окремої структури. Голос молоді чиновниками тоді почуто не було.

 

 

Посилення апатичних настроїв на виборах можна долати мобілізацією

Електронна адреса Друкувати PDF

Як відомо, в неділю, 16 січня в м. Кам’янці-Подільському відбувалися вибори депутата міської ради по мікрорайону «Селище Жовтневе». Вибори пройшли в окрузі №24, який звільнився після призначення заступником міського голови Сергія БАБІЯ, оскільки після затвердження на посаду він змушений був скласти мандат обранця. Представники кампанії МВАРТА активно спостерігали на виборах та мобілізовували молодь.

          В групу ввійшли лідери місцевих осередків ФРІ: Віталій Єрофєєв (член тервиборчкому м.Каховка), Іван Кліпа (Севастополь), Володимир Довганик (Львів), Христина Коваленко (Вінниця). А також місцеві молодіжні лідери – Сергій Яновський, Олена Іллясевич, Тетяна Сметанюк та інші. Як результат - успіхи перевершили очікування та спростували побоювання!

 

Молодь виступає проти нового законопроекту про вищу освіту

Електронна адреса Друкувати PDF

Всеукраїнська молодіжна організація «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ) виступає проти прийняття Верховною Радою нового законопроекту “Про вищу освіту” (№ 7486-1).

Як ідеться у заяві організації, текст якої передано агентству УНІАН, цей законопроект загрожує «ще більше комерціалізувати освіту в Україні» та може призвести до звуження права громадян на освіту та принципу доступності освіти, що закріплені у Конституції.

 
Сторінка 7 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva