"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Практичний семінар молодого лідера в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації»

Електронна адреса Друкувати PDF

Запрошення до участі !

Інститут Політичної Освіти та Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає» в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації», що реалізується в Україні ГО «Центр Громадянських Свобод» за фінансової підтримки Європейської Комісії запрошує до участі активну молодь до участі в практичному семінарі молодого лідера.

Усі учасники всеукраїнського семінару, який відбудеться 16-17 квітня у м. Львові, будуть відібрані на конкурсній основі. Для перемоги в конкурсному відборі та участі в семінарі (перевага надаватиметься авторам ідей найбільш вдалих міні-заходів), слід стисло на 2-3 абзаци викласти концепцію заходу, який ви плануєте провести у власному місті (загальна тема – «Мир та безпека»). Можливі тематики:

 

Молодіжний кредит на житло

Електронна адреса Друкувати PDF

Сьогодні в Україні питання забезпечення молоді житлом є досить актуальним. Ціни на нерухомість з кожним роком стрімко зростають, черги на забезпечення громадян житлом збільшуються, а заощадити на квартиру чи будинок із заробітної плати неможливо. Що ж робити? Рано чи пізно родині буде потрібен власний дах над головою. Що сьогодні пропонує молодим сім’ям державна програма забезпечення молоді житлом? Молодіжний кредит — це нездійсненна мрія чи все-таки реальний вихід зі скрутного становища?

Проблема забезпечення громадян, зокрема молоді, житлом завжди була гострою для нашої держави. На виконання вимог ст. 47 Конституції України держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Для вирішення зазначеної проблеми держава застосовує для нашої країни метод кредитування будівництва і придбання житла за рахунок бюджетних коштів.

 

Як правильно скористатися програмами молодіжного кредитування

Електронна адреса Друкувати PDF

Отримання молодіжного кредиту на житло в Україні, як гра в рулетку з державою – теоретично кредит на квартиру для молодої сім'ї під 0-3% річних доступний, але на практиці майже всі родини потрапляють у фінансову кабалу. Як цього уникнути і як правильно скористатися програмами молодіжного кредитування читайте у цій статті.

Дві програми

 

АНАЛІЗ ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗРОБКА ІНІЦІАТИВ У СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Електронна адреса Друкувати PDF
24-25 березня відбувається перший всеукраїнський тренінг громадянської кампанії МВАРТА та партнерів, присвячений аналізу державної політики та законодавчим змінам у сфері вищої освіти. До участі запрошуються молодіжні лідери, представники громадських організацій.
 

Критика рейтингу молодіжних ініціатив

Електронна адреса Друкувати PDF

Минулий рік можна було б охарактеризувати як рік студентських протестів. У будь-якому разі, з огляду на рейтинг молодіжних ініціатив, опублікований Агентством стратегічних досліджень.

Рейтинг Агентства складається  з трьох частин: «Найефективніші молодіжні громадські організації 2010 року», «Найефективніші молодіжні лідери-2010», «Найефективніші молодіжні ініціативи-2010». Вражає, що серед названих молодіжних ініціатив п’ять  стосуються  студентських протестів (кампанія «НІ! поліцейській державі!», АнтиТабачна кампанія, кампанія «Владо, будуй обіцяне!», кампанія проти законопроекту 2450, кампанія «Студентський наступ»), інші чотири так само пов’язані з протестними гаслами, але активістами були і позастудентська молодь, як у випадку із заходами Акції на захист Парку Горького в Харкові, Акції в рамках кампанії «Врятуй свою мову!», а також – створення  Молодіжного руху «Спротив»[1]. Вибиваються із загальної протестної тенденції тільки Студентська республіка-2010, головним здобутком якої, здається, є підкорення вершини Ельбрус її учасниками, і Теренова гра «Гурби-Антонівці-2010», яка, як сказано в новині, збирає близько 300 учасників.

 

Наступного року у Вінниці буде зведено другий муніципальний будинок

Електронна адреса Друкувати PDF

ПМЖ-сайт.jpg9 грудня виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про внесення змін до Програми «Муніципальне житло м. Вінниці». У відповідності до нього розширено коло осіб, які мають право на участь у Програмі, змінено вартість квадратного метра житла, зменшено ставку іпотечного кредиту та визначено два нові об'єкти, будівництво одного з яких розпочнеться на початку наступного року.

Програма "Муніципальне житло м. Вінниці» (ПМЖ) стартувала у травні 2009 року. Її основною метою є надання можливості працівникам бюджетної сфери придбати житло за нижчою ціною, ніж на комерційному ринку нерухомості. Перший будинок по вул. Келецькій, 128а в рамках цієї Програми був введений в експлуатацію у жовтні поточного року і 73 вінницькі родини бюджетників змогли придбати собі квартиру на вигідних умовах.


 
Сторінка 5 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva