"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


В Луганську стартував Всеукраїнський тиждень безквартирної молоді

Електронна адреса Друкувати PDF

20 квітня активістами громадської кампанії “Молодіжна варта” в м. Луганськ була проведена акція протесту в рамках Тижня безквартирної молоді.

Активісти виступали з гаслами, спрямованими на критику дій влади стосовно невиконання політичними силами передвиборчих обіцянок, які були зафіксовані у програмах політичних партій та кандидатів у президенти перед парламентськими виборами 2007 р. та президентськими 2010 р. щодо будівництва та кредитуванню молодіжного житла.

 

Під Адміністрацією Президента затримували молодь за «літаючі» намети

Електронна адреса Друкувати PDF

21 квітня під стінами Адміністрації Президента молодь спробувала розбити намети. В такий спосіб молоді громадські діячі вимагали від влади, в першу чергу від Віктора Януковича, виконати свої передвиборчі обіцянки щодо забезпечення молоді соціальним житлом та надання доступних молодим людям кредитних ставок на придбання квартир. Приводом також стала і нещодавна заява Президента, що він доб’ється того, що в Україні житло буде коштувати в межах 4000 грн. за квадратний метр.

 

Студентське відпрацювання: заслання на каторгу чи підтримка держави

Електронна адреса Друкувати PDF

Батьківщина вклала гроші в твоє навчання, тому маєш повернути три роки на її благо. Студенти-бюджетники, особливо випускних курсів, по-різному сприймають такі обов’язкові вимоги до навчання за бюджетом. Частина вважає це перевагою, оскільки принаймні у такий спосіб вдасться працевлаштуватися. Більшість каже, що якщо відпрацювання є обов’язковим, то краще навчатися в приватному виші, і працювати там, де заробітні плати вищі. Та й три роки жити на мінімальну зарплату не надто просто. Разом із тим, є ще одна сторона навчання за державним замовленням – якщо студент не відпрацював три роки, може отримати штраф. Наскільки правомірні такі рішення і як бути студентам-бюджетникам, з’ясовував портал osvita.com.

«Листи щастя»

Минулого тижня кілька десятків харківських студентів отримали так звані «листи щастя» - керівництво вищих навчальних закладів у такий спосіб нагадало студентам про обов’язкове відпрацювання за місцем призначення. У листах йшлося, що у разі відмови  студент буде змушений відшкодувати державі витрати на навчання.

Реакція міністерства на «щастя»

 

 

КМДА і Фонд молодіжного житлового будівництва об’єднуються для забезпечення киян житлом

Електронна адреса Друкувати PDF

14 квітня 2011 Київська міська державна адміністрація і Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву уклали Меморандум про співробітництво та координацію зусиль щодо впровадження дієвих заходів щодо забезпечення киян житлом.

Документ підписали голова КМДА Олександр Попов та голова правління фонду Леонід Рисухін, повідомили в прес-службі фонду, пише Building.

 

 

В Україні пройде Тиждень безквартирної молоді

Електронна адреса Друкувати PDF

Громадянська кампанія «Молодіжна варта: молодь за Вами спостерігає!» розпочинає Тиждень безквартирної молоді, під час якого у ряді обласних центрів України пройдуть акції з вимогами до влади вжити всіх заходів задля забезпечення молоді доступним житлом.

Молодь буде вимагати у політичних сил, які представлені в парламенті, в Кабінету Міністрів і Президента, виконати свої обіцянки щодо забезпечення молодих українців житлом, які вони давали перед парламентськими виборами-2007 та президентськими-2010.

 

Рахункова палата: Програма забезпечення молоді житлом зірвана з вини держави

Електронна адреса Друкувати PDF
      
Рахункова палата: Програма забезпечення молоді житлом зірвана з вини держави За дев'ять років обсяги введеного в експлуатацію житла склали всього 12% - аудит Reuters

Програму забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки, ініційовану державою і спрямовану на поліпшення житлових умов для молодих сімей, можна вважати остаточно зірваною з вини держави - такий висновок зробила колегія Рахункової палати за результатами аудиту ефективності виконання держпрограм щодо забезпечення молоді житлом.

Як повідомили Корреспондент.biz у відомстві, завдяки роботі Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву протягом 2002-2010 років новосілля щорічно святкували лише 2,8% молодих сімей, які були на квартирному обліку.

Аудитори зазначають, що за дев'ять років Держпрограма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки була недофінансована з держбюджету більш ніж на 790 млн грн, а обсяги введеного в експлуатацію житла склали всього 12% від запланованих, у результаті чого три тисячі молодих сімей не отримали житло.

 
Сторінка 4 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva