"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


ЗАЯВА щодо реформи вищої освіти

Електронна адреса Друкувати PDF

Ми, громадянська кампанія «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» звертаємося до політичних та державних діячів, які планують здійснити реформу вищої освіти в Україні.

Ми вимагаємо дотримання передвиборчих зобов’язань, з якими 5 політичних сил зайшли в український парламент.

         Ми нагадуємо, що зобов’язання всіх 5 політичних сил (Партія регіонів, Блок Литвина, Комуністична партія України, Блок Юлії Тимошенко та Наша Україна – Народна Самооборона) не суперечать одна одній, а, навпаки, є взаємодоповнюючими. Жодних суперечностей та протиріч у програмах партій, що входять до Верховної Ради України та сформували у ній більшість та меншість, не існує.

 

Члена національного комітету МВарти не пустили на "круглий стіл" до Табачника

Електронна адреса Друкувати PDF

Під час проведення круглого столу за участі Міністра освіти, науки, молоді і спорту Дмитра Табачника та представників молодіжних громадських організацій «Державна молодіжна політика: співпраця влади та молоді» до зали засідання не пустили журналіста, громадського діяча, члена Молодіжного націоналістичного конгресу Сергія Пархоменка, який представляв видання «Секунда», повідомляє УІС.

 

 

Депутати злякались молоді? Комітет з питань освіти і науки не прийняв жодного рішення

Електронна адреса Друкувати PDF

Жодного рішення щодо законопроектів “Про вищу освіту”, зареєстрованих наприкінці 2010 року, не прийняв вчора парламентський Комітет з питань освіти і науки. Причина – в Комітеті не було кворуму. Жоден з авторів законопроектів на засідання також не прийшов. Нагадуємо, що засідання парламентського Комітету було ініційоване Головою Верховної Ради Володимиром Литвином, як відповідь на студентські протести. “Я прошу Комітет з питань науки й освіти вивчити звернення учасників пікету і провести розширене засідання Комітету, запросити всіх, кому не байдужа тема проекту закону, що стосується вищої освіти, і зняти будь-які підстави для інсинуацій”, – заявив Володимир Литвин 31 січня під час Погоджувальної ради парламенту. А вчора член Комітету Олесь Доній повідомив, що засідання було спричинене листом Голови Верховної Ради.

 

 

Молодь просить Симоненка вплинути на Самойлик у зв'язку із законопроектом "Про вищу освіту"

Електронна адреса Друкувати PDF

Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ), співорганізатор протестів проти законопроекту № 7468-1 "Про вищу освіту", звернулася з відкритим листом до лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка з проханням вплинути на лобіста і співавтора законопроекту, нардепа від КПУ Катерину Самойлик. Молодь впевнена - дії Самойлик грубо суперечать ідеології Компартії, передвиборчим програмам КПУ та її лідера, а також ставлять під загрозу репутацію партії.

 

Заява ЦГС щодо відмови харчувати військовослужбовців

Електронна адреса Друкувати PDF

Центр громадянських свобод заявляє, що проблеми в Збройних Силах України в найближчому часі будуть ще більше загострюватися. Це яскраво засвідчила ситуація, яка склалася з відмовою ТОВ “Івала” продовжувати харчування 15 тис. військовослужбовців у 2011 році. Публікуємо заяву повністю:

 

Міноборони залишає 15 тисяч солдатів без харчів?

Електронна адреса Друкувати PDF

“Повіривши словам міністра та розуміючи соціальну відповідальність перед тисячами військовослужбовців, нормальне життя яких залежить від наших послуг, незважаючи на заборгованість Міноборони перед нашим підприємством, що перевищує 75 млн. грн., ми протягом січня 2011 року забезпечуємо стале та якісне харчування особового складу обслуговуваних нами військових частин та військових закладів, очікуючи, коли Міноборони все ж таки належним чином оформить існуючі відносини та забезпечить оплату отриманих послуг”, - повідомила заступник директора ТОВ “Івала” з юридичних питань Ольга ЛАРІНА. ТОВ “Івала”, що надає послуги з організації харчування військовослужбовців строкової служби Збройних сил України, заявляє, що від сьогодні призупиняє харчувати близько 15 тис. солдатів через борг Міністерства оборони у сумі 75 млн. грн. та відсутність договірних відносин із військовим відомством. Про це кореспондента УНІАН повідомила заступник директора ТОВ “Івала” з юридичних питань Ольга ЛАРІНА.

 
Сторінка 6 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva