"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Круглий стіл "Мораль і політика"

Електронна адреса Друкувати PDF

Протягом трьох годин активна молодь з’ясовувала, чи можуть співіснувати такі поняття як "мораль" та "політика" в нашій країні. Відповідь на це питання 5 березня під час Круглого столу в приміщенні комітетів Верховної Ради шукали учасники громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» разом з іншими громадськими та політичними діячами.

 

А ти готовий віддати кров за Україну?

Електронна адреса Друкувати PDF

29 січня Україна відзначатиме День героїв Крут. Зазвичай в цю дату говорять дуже багато пафосних слів про любов до України та патріотизм. Говорять як патріоти, так і ті, хто ними хоче здаватись, в той час як реальних справ робиться в даному напрямі недостатньо. Цвіт української нації – патріотична молодь – загинула через пацифізм та популізм Центральної Ради, яка своєчасно не подбала про створення власної професійної армії.

Проводячи паралелі з сьогоденням, мусимо констатувати подібність ситуацій. Обіцянку створити професійну армію з 2008-го року, яка звучала зі всіх телеканалів з вуст лідера БЮТу, досі не виконано. Більше того – фінансування ЗСУ зменшилось, порівняно з минулим роком, а отже це ставить під сумнів перехід до професійної армії з 2010 року – як записано в програмі НУНС!

Ми – українська молодь – готові і сьогодні віддати кров за Україну, але хотілось би знати, що цього нам робити не доведеться, хотілось би мати для цього професійну армію. А щоб довести, що ми любимо Україну не на словах, а на ділі, і готові до конкретних вчинків – ми зробимо те, що в наших силах – ми здамо кров (тим самим приносячи конкретну користь державі, яка має проблему з браком донорської крові), і пропонуємо зробити те саме, тобто приєднатись до нас, і Вам та Вашій політичній силі.

Віддати кров за Україну – тим самим довести на ділі свою любов до України – можна буде 30 січня о 8.00:

 Обласна клінічна лікарня
Адреса: вул. Багговутівська, 1 а.
Конт. тел: 489-49-82, відділення гострої онкогематології.
Прийом донорів щодня з 9:00 до 14:00

Настав час конкретних справ! Приєднуйтесь!

 

Міністру з питань освіти і науки України Вакарчуку І.О.

Електронна адреса Друкувати PDF

Шановний Іване Олександровичу!

Засвідчуємо Вам свою пошану!Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» від імені студентства України висловлює вдячність за підтримку ініціативи «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» щодо недопущення введення примусового відпрацювання студентів-бюджетників після закінчення навчання.

 

Нам було приємно дізнатися Вашу публічну думку з цього питання, висловлену нещодавно в засобах масової інформації. Хочемо підкреслити, що для студентів дуже позитивною звісткою було те, що Міністр з питань освіти та науки України не підписував проект законопроекту “Про вищу освіту” із пропозицією введення примусових відпрацювань.


У свою чергу хочемо наголосити на підтримці «МОЛОДІЖНОЮ ВАРТОЮ» такої Вашої ініціативи як реалізація однієї з передвиборчих обіцянок – запровадження зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до вищих навчальних закладів. Також висловлюємо свою солідарність із Вашою діяльністю, спрямованою на виконання вимог статті 10 Конституції про застосування мов на території України.


Вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, міцного здоров’я, довгих років життя, успіхів та творчої наснаги!


Сподіваємося, що в новому 2009 році Ви і надалі будете вартовим інтересів молоді, що спільними зусиллями ми не допустимо звуження існуючих прав та свобод людини та громадянина.

 

Кріпацтво не для студентів

Електронна адреса Друкувати PDF

ImageБюджетникам «світить» примусове відпрацювання.

Громадянська кампанія «Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає» виступила зі сміливою заявою: міністр освіти і науки України Іван Вакарчук - потенційний зрадник. Причина такого висновку - нібито, пан Вакарчук під час зустрічі зі студентами привселюдно заявив, що підтримує ідею примусового відпрацювання, що міститься в проекті нової редакції Закону «Про вищу освіту».

Таким чином, він «...відмовився від дотримання даних молоді передвиборчих обіцянок блоку «НУ-НС», за квотою якого його було включено до складу чинного Кабінету Міністрів», - переконані у «Молодіжній варті». Сам Іван Вакарчук називає такі заяви нечесними.

Розмови навколо нової редакції проекту Закону «Про вищу освіту» точаться вже давно, і от спалахнули з новою силою. Найбільше обурення у студентства викликає оновлена стаття №56. У ній йдеться про те, що студенти, які навчалися за державний кошт, мають не менше трьох років відпрацювати за місцем направлення. Крім того, якщо випускник звільниться за власним бажанням або ж буде звільнений за порушення трудової дисципліни, то, згідно з проектом, має відшкодувати до Державного бюджету витрати, пов'язані з його навчанням. Згідно з діючим законодавством випускник вільний у виборі місця роботи. Тож обурення і хвилювання тих, хто навчається за кошти держави, не дивні: за державну освіту можна і в «кабалу» потрапити.

 

«МОЛОДІЖНА ВАРТА»: Іван Вакарчук - потенційний зрадник

Електронна адреса Друкувати PDF
Міністр освіти і науки України - “потенційний зрадник”. До такого висновку прийшов Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» у офіційній заяві до Прем’єр-міністра, лідерів та членів фракції Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”. Справа в тому, що 13 листопада під час Круглого столу із представниками студентських та молодіжних організацій Міністр Іван Вакарчук привселюдно відмовився від дотримання даних молоді передвиборчих обіцянок як Блоку “НУ – НС”, за квотою якого його було включено до складу чинного Кабінету Міністрів, так і Блоку Юлії Тимошенко.

“Тим самим, Іван Олександрович штовхає до зради весь уряд,” – стверджується у заяві Національного комітету.

За інформацією «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ», до такого вчинку пана Вакарчука спонукали критичні коментарі присутніх на Круглому столі щодо положень розробленого Міністерством освіти проекту нової редакції Закону “Про вищу освіту”, який нещодавно завдяки підпису Міністра був направлений до Кабміну із рекомендацією подати документ на розгляд Верховної Ради. Під час заходу Іван Вакарчук також привселюдно заявив, що підтримує ідею примусових відпрацювань випускників вищих навчальних закладів, яка міститься у статті 56 проекту редакції Закону. Редакція статті пропонує зобов’язати випускників-бюджетників "відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років". Якщо ж випускник ще до закінчення строку відпрацювання звільниться з роботи "без поважних причин" або "за порушення трудової дисципліни", то – згідно проекту Міністерства – буде зобов'язаний відшкодувати до Державного бюджету витрати, пов'язані з його навчанням. У разі відмови від добровільної сплати таке відшкодування пропонується здійснювати у судовому порядку. На даний момент випускники вищих навчальних закладів, згідно Закону, вільні у виборі місця своєї праці, хоча починаючи з 1994 року в Україні формально діє низка підзаконних актів, які де-факто обмежують цю свободу. Проте «МОЛОДІЖНА ВАРТА» наголошує на тому, що і підзаконні акти, і редакція статті 56 проекту Міністерства освіти суперечать нормам Конституції, нормам Кодексу законів про працю, Закону «Про зайнятість населення», міжнародним пактам про права людини та Конвенції Міжнародної організації праці «Про скасування примусової праці». Окрім цього, ініціатива введення примусових відпрацювань не відповідає передвиборчим програмам політичних партій, які зараз знаходяться при владі.
 

Прес-конференція в УНІАН

Електронна адреса Друкувати PDF
У середу, 29 жовтня, перед початком прес-конференції, о 15:00 біля входу до інформаційного агентства УНІАН розпочнеться театралізована акція, під час якої молодь продемонструє журналістам процес виконання передвиборчих обіцянок політичних партій та урочисто спалить "розвідний ключ" українських політиків.

А о 15:30 в приміщенні інформаційного агентства УНІАН національний комітет громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" оприлюднить річні підсумки щодо виконання з представниками політичних сил (НУНС, БЮТ, БЛ, ПР, КПУ) стосовно виконання передвиборчих обіцянок, які були дані молоді політичними силами під час останніх виборів до парламенту 30 вересня 2007-го року. Нам є що сказати про кожну політичну силу !

Крім того, нацкомітет МВАРТИ оприлюднить інформацію про свої подальші кроки, у випадку, якщо відбудуться у найближчий час позачергові вибори, а також на випадок їхньої відсутності.

ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об'єднань органів студентського самоврядування.
 
Сторінка 15 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva