"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Олександр СОЛОНТАЙ: «Ми вчимо політиків виконувати свої зобов’язання»

Електронна адреса Друкувати PDF

     «Обіцянка-цяцянка, а дурневі радість» - кажуть у народі. Мабуть цю «аксіому» останнім часом за правило взяли собі більшість українських чиновників. Йдучи на вибори вони щораз обіцяють «золоті гори», а прийшовши – «допродують» те, що не встигли попередники. Суспільство ж мовчки забуває і пробачає, даруючи вотум довіри посадовцям з вагомою кредитною історією «обіцянок» на чергових виборах.

     Близько двох з половиною років тому, за кілька днів до закінчення позачергових виборів до Верховної Ради України  молодими активістами було створено Громадську кампанію (ГК) «Молодіжна варта: молодь за Вами спостерігає».  Метою п’ятирічної (саме такий термін діятиме об’єднання) діяльності останньої стало змусити усі політичні сили, що подолали 3% бар’єр на парламентських виборах 2007–го, неухильно дотримуватись своїх передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що стосувались молодого електорату. Молоді люди заявляють, що готові вчити владу як зробити так, аби в розділах передвиборчих зобов’язань щодо молоді навпроти  кожного пункту у 2012-му з’явилося «виконано», «зроблено», «реалізовано», «впроваджено».

     Про те, як працюють «зухвалі» молоді активісти, їх досягнення та плани на майбутнє «День» розмовляв з одним із членів національного комітету громадської кампанії «Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає» Олександром Солонтаєм.

 

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Електронна адреса Друкувати PDF
Нині минає дев'ятнадцять літ відтоді, як Україна здобула своє святе право самостійно розпоряджатися власним державним життям, а українці - бути повноправними господарями на своїй землі. 24-го серпня 1991 року волею народу було проголошено незалежність України, і саме від цієї дати заведено вести якісно новий відлік життя нашої країни на світовій арені.

Незалежність - це природний і закономірний результат довготривалих визвольних змагань української нації супроти найрізноманітніших недоброзичливців, що в усі часи прагнули перетворити Україну на колонію чи то на придаток до котроїсь імперії.

За волю в різні часи боролися все нові й нові покоління найкращих синів і дочок нашої рідної землі. Вони ні на мить не складали зброї і з крицевою мужністю не словом, а ділом визволяли свій народ з-під ярма окупантів. Причому змагання набували щораз інакшого забарвлення: з пошаною згадуємо і армію Української Народної Республіки, і вояків українського підпілля часів Другої світової війни, і, звичайно, творчість покоління <<шестидесятників>>. Усі вони прагнули одного - дати нам із вами омріяну, оплакану й омиту кров'ю, а відтак давно заслужену свободу.

День незалежності є святом життя. Ця дата стала символом відродження українського єства з мороку пригноблення ласими до загарбання чужого ворогами. Тож нині спом'янімо, як заповідав велет духу Тарас Григорович Шевченко, <<незлим тихим словом>> усіх, хто поклав голову на полях лютих боїв чи то в темних камерах в'язниць за нас - за вільний народ України.

Вітаю Вас із Днем Незалежності України. Бажаємо вам міцного козацького здоров'я, твердості духу, яскравих перемог і Божої ласки в усіх починаннях. Промінь волі, що світить на нас нині, нехай же тішитиме нас довіку!

Слава Україні!
 

У Львові закладуть камінь під будівництво будинку для молодих сімей

Електронна адреса Друкувати PDF
Одразу 150 львівських сімей, які стоять на молодіжній черзі, зможуть реалізувати своє право на житло за пільговими умовами. Почати будівництво Львівська міська рада планує ще в серпні цього року, а закінчити його обіцяє за найближчих 3-4 роки.

Окрім квартир, там будуть два власних дитсадочки, три спортивних зали загального користування і навіть окремі подвір’я для мешканців. Продаватимуть таке житло не за ринковою вартістю, а за цінами Держбуду – з розрахунку 5 тисяч 100 гривень за один квадратний метр.

 

Молодь є - житла нема...

Електронна адреса Друкувати PDF
Сергій Пархоменко-Багряний, член національного комітету "Молодіжна Варта: молодь за вами спостерігає!" Найбільшою проблемою для молодих українців є далеко не отримання освіти, доступна медицина чи організація дозвілля. Цією проблемою є квартирне питання.

Втім політики, які насправді добре розуміють, наскільки ця проблема є нагальною для молоді, воліють або замовчувати її, або навіть на зустрічах із молоддю підміняти її другорядними питаннями - мови, НАТО, історії. Тобто, такими, на яких легше за все спекулювати.

За даними дослідження Державного інституту розвитку сім'ї та молоді "Становище студентської молоді України", 62% опитаних вважають, що "надання житлових кредитів молоді" є тією програмою, яку й повинні реалізувати органи держуправління в першу чергу. Це при тому, що переважна більшість сучасної студентської молоді в Україні є неодруженими/незаміжніми - 91,9%.

 

ЗАПРОШУЄМО на молодіжний захід!

Електронна адреса Друкувати PDF

 У цю неділю, 16 травня, з вул. Хрещатик у Києві стартує МАРШ БЕЗКВАРТИРНОЇ МОЛОДІ  в рамках ініціативи "Владо будуй обіцяне", яку проводить МВАРТА. 

Марш покликаний звернути увагу влади на проблему молоді №1 - житло.  

На марші буде набагато веселіше, якщо ви запросите на нього ваших друзів, які живуть в Києві, знайомих які у неділю перебуватимуть у столиці. Думаю, що більшість з них з власного досвіду знають про проблеми з житлом !

Збір  молоді відбуватиметься на вул. Хрещатик, навпроти виходу з метро Хрещатик. Початок - 12:00, завершення акції - 13:00.

Попередня реєстрація на марш - http://zhytla.net

Участь без  реєстрації також дозволяється! :) 

Наші  вимоги:

 

МНК запрошує взяти участь у захопливій грі «Гурби-Антонівці»-2010

Електронна адреса Друкувати PDF
ВМГО  Молодіжний Націоналістичний Конгрес вітає  «Молодіжну варту» та ГО  «Центр громадянських  свобод» з початком кампанії «Останній призов», що ставить за мету створення високопрофесійної української армії та припинення загального військового призову у мирний час. Оскільки одним із завдань кампанії є висвітлення питання військово-патріотичного виховання молоді, наша організація хоче запросити всіх бажаючих взяти участь в найбільшій в країні тереновій грі «Гурби-Антонівці», що відбудеться з 1 по 4 травня у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області. Запрошуючи Вас, шановні громадські діячі, на цю гру, ми хочемо поділитися з Вами своїм власним досвідом військово-патріотичного виховання.
 
Сторінка 9 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva