"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНСИЛІУМ МЕРЕЖІ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ «МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ. ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ РЕФОРМ»

Електронна адреса Друкувати PDF

5-6 березня 2010 року у м. Києві («Президент-готель», вул. Госпітальна 12) пройде Національний Консиліум Мережі підтримки реформ «МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ.  ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ РЕФОРМ».

Метою проведення заходу є підсумкове громадське обговорення доопрацьованої стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ». Проект є безпрецедентною для історії незалежної України спробою об’єднати авторський колектив з понад сорока провідних незалежних українських аналітиків задля того, аби представити суспільству експертне бачення якнайбільш цілісної картини ключових реформ, що необхідні державі. 

Захід розпочнеться 5 березня (п’ятниця) з брифінгу для преси о 13:00, що відбудеться у конференц-центрі «Президент-готелю».  О 14:00 відбудеться відкриття Національного консиліуму, після якого заплановані два тематичні обговорення «Інституційна організація держави і територіального самоврядування» та «Модернізація України: соціально-економічний вимір». 6 березня (субота) Національний консиліум продовжиться о 9:30 з тематичного обговорення «Зовнішня політика та безпека держави», після якого учасники обговорять тему «Фундаментальні цінності демократичних змін». Завершиться захід о 14:00.

 

Вийшла молодіжна газета про обіцянки політиків

Електронна адреса Друкувати PDF
Вийшла молодіжна газета про обіцянки політиків, cпільний проект "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" і Неофіційної газети. 10000 екземплярів газети сьогодні-завтра потраплять до рук студенів Києва і Вінниці. Сподіваємося, що наступний випуск газети потрапить в більшу кількість обласних центрів.

В цьому номері газети:

- Мотиваційна стаття-пігулка проти ескапістських депресій пересічного молодого українця;

- Що обіцяють молоді Юлія Тимошенко та Віктор Янукович;

- Історії успіху молоді: опис двох Всеукраїнських громадських кампаній лобіювання інтересів студентів;

- Які законодавчі небезпеки чекають на студентів сьогодні;

- Коротко про те, що таке "полісі";

- Чому ми забуваємо обіцянки політиків.
 

Нас дурять політики... Не подобається? Змінюй!

Електронна адреса Друкувати PDF
Так, друже чи подруго! Ця стаття – про вибори. Розуміємо, що задовбало – агітації зараз і без того вистачає. Та й не хочеш ти бути частиною цього бруду, правда ж? Але прикрість в тому, що чим більше ти втікаєш від бруду, тим бруднішим стає світ. Більше того – насправді ти є безпосередньо відповідальним за цей бедлам. Бо в країні, де найактивніший виборець – жебрак-пенсіонер, хіба може бути інакше?.. Ні-ні, ми не пропонуємо тобі вступати в якусь партію чи підтримати когось із кандидатів на президентських виборах. Ми лише спробуємо зараз довести те, що поки здається тобі фантастичним. А саме, банальну істину – щоб змінити світ на краще, достатньо лише твоєї волі. Беруть сумніви? Читай давай!
 

Народний обранець — найманий робітник народу!

Електронна адреса Друкувати PDF

 

 

Друге відео громадської кампанії "Новий Громадянин" - позапартійної, політично незаангажованої громадської ініціативи, мета якої - посилити вплив громадян на суспільні й політичні процеси в Україні. Ініціатором та учасником кампанії є і Всеукраїнська громадянська кампанія "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" Сайт кампанії "Новий Громадянин" - http://newcitizen.org.ua. Розширений аналіз "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" зapeєcтpoвaниx y ЦВК пepeдвибopчиx oбіцянoк кaндидaтів y Пpeзидeнти Юлії Тимoшeнкo тa Віктopa Янyкoвичa нa пpeдмeт зoбoвязaнь пepeд мoлoддю, a тaкoж aнaліз викoнaння дaниx мoлoді пepeдвибopчиx oбіцянoк Блoкoм Юлії Тимoшeнкo тa Пapтією Peгіoнів можна завантажити тут - http://mvarta.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=104:qq-qq-&catid=34:2008-10-27-23-43-28&Itemid=54

 

"Ю" чи "Я"? Що молоді обіцяють кандидати у Президенти

Електронна адреса Друкувати PDF

Розширений аналіз зареєстрованих у ЦВК передвиборчих обіцянок Юлії Тимошенко та Віктора Януковича на предмет зобов’язань перед молоддю. Аналіз здійснено в рамках Всеукраїнської громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

 

 

Молодь заколядувала кандидатам в президенти

Електронна адреса Друкувати PDF

14-го січня, на свято Василя і Меланки, молодь вирішила нагадати трьом кандидатам у Президенти України (Ю.Тимошенко, В.Ющенку, В.Януковичу) про їхні обіцянки перед молоддю. Для цього активісти Громадянської кампанії «Молодіжна Варта» вирішили, за старовинним українським звичаєм, їм заколядувати.

Захід відбувся в рамках кампанії «Новий Громадянин» та за участю представників Тернопільської організації «Молодої Просвіти».

Почалась вертепна хода з приміщення Кабінету Міністрів України. Юлії Володимирівни Тимошенко в цей час, на жаль, у будинку уряду не виявилось. Та прикрим був інший момент – молодь не тільки не пустили на поріг владної установи, але навіть відмовились виходити, аби отримати гостинці від молоді – результати моніторингу виконання передвиборчих обіцянок, зроблених ними як представниками політичних сил Верховної Ради, та порівняння з їх програмами кандидатів у Президенти. Відповідь чиновників виявилась короткою: «Посадовими інструкціями не передбачено виходити до вертепників…». Заколядувавши біля шлагбауму і вручивши брошури МВАРТИ охороні, молодь попрямувала до Секретаріату Президента.

Охорона Секретаріату зорієнтувалась значно швидше, і вже за кілька хвилин ми були у подвір’ї, а згодом – і у приміщенні. Прочекавши більше 30-ти хвилин, до нас таки спустились представники Президентської канцелярії і запросили заколядувати всьому керівництву, яке на той момент було присутнім у будівлі. Свою затримку вони пояснювали нарадою, яка ще тривала під час нашого візиту. Прийняв нас заступник голови Секретаріату, який отримав брошуру і пообіцяв передати її В.Ющенку. Закінчилась акція у приміщенні виборчого штабу Віктора Януковича, де, після півгодинного чекання, до нас вийшла Ганна Герман, яка, переглянувши нашу виставу, почастувала колядників і прийняла брошуру Молодіжної Варти. На запитання молоді, чому не виконуються обіцянки перед молоддю, пані Ганна відповіла відмовкою, що в такий чудовий день вона не хотіла би говорити про політику.

«Захід відбувся досить вдало. Не зважаючи на те, що жоден кандидат не був присутнім під час акції, ми змогли все ж донести свої думки до їхніх представників і до громадськості, адже наш політичний вертеп викликав чималу зацікавленість серед журналістів. Те, чи дослухаються до нас самі кандидати, буде вже на їхній совісті, головне, аби сама молодь була свідомою і мала власну позицію на політичні процеси в Україні», - зазначив координатор акції Дмитро Сінченко.

 
Сторінка 11 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva