"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Кампанія Новий Громадянин успішно стартувала в Галереї Лавра

Електронна адреса Друкувати PDF

У Києві, в Галереї Лавра, стартувала Громадська кампанія Новий Громадянин. Це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива, мета якої – посилити вплив громадян на суспільні й політичні процеси в Україні.

Ініціаторами є більше 20 НЕЗАЛЕЖНИХ громадських організацій. Серед них: Інтерньюз-Україна, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Фонд демократичних ініціатив, Український незалежний центр політичних досліджень, Інститут масової інформації, ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Європейська Асоціація Українців, Комітет виборців України, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «Мама-86», Видавництво «Атлант-ЮЕмСі», Громадянська кампанія «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!», Дебатна Академія, Громадська організація магістрів державного управління «Еліта держави», ВГО «Українська стратегія», Громадський діяч, Фундація Суспільність, Громадська організація «Центр UA», «Буквоїд», Незалежна медіа-профспілка України, Інститут політичної освіти, Кримська асоціація вільних журналістів, Центр громадської експертизи, Інститут медіа права, «Мої! вибори», Східноукраїнський центр громадських ініціатив "Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії" та інші

 

Молодь перевірить виконання обіцянок столичних політиків

Електронна адреса Друкувати PDF

 

 Сьогодні  в приміщенні Центру національного відродження пройшла прес-конференція на тему: “Знай, чого вимагати від Київської влади!” з нагоди створення Київського регіонального комітету всеукраїнської громадянської кампанії моніторингу та контролю за виконанням передвиборчих обіцянок політичних сил Верховної Ради "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!"

Учасники  прес-конференції анонсували початок кампанії моніторингу виконання передвиборчих обіцянок Київського міського голови, політичних сил Київської міської ради та районних рад. Активісти незабаром розпочнуть цей моніторинг або у складі Київського регіонального комітету кампанії, або у складі ініціативи "Київська варта" (назва ще остаточно не затверджена).

"Команда міських молодіжних лідерів, які будуть систематично займатися контролем за виконанням передвиборчих обіцянок столичної влади, вже є. Зараз чекаємо, щоб Національний комітет кампанії визначив, у якому форматі мають діяти регіональні комітети," – стверджує член Київського регіонального комітету кампанії Михайло Лебедь (Київський осередок ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив"). Він також пообіцяв, що столичні політики вже на наступному тижні отримають перші листи-звернення із пропозицією прозвітуватись перед громадськістю.

 

Євгенія Малих: тютюнова політика Президента суперечить передвиборчим обіцянкам

Електронна адреса Друкувати PDF
 
Рішення Президента України ветувати Закон про підвищення акцизів на тютюн та тютюнові вироби суперечить передвиборчим обіцянкам його політичної сили. Про це 12 листопада під час прес-конференції в Inter Media Consulting заявила Євгенія Малих, член Національного комітету громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: Молодь за вами спостерігає!"

Молодіжний лідер наголосила, що в 2007 році Віктор Ющенко з біл-бордів агітував голосувати за блок "Наша Україна - Народна Самооборона", в передвиборчій програмі якого було зазначено, що НУНС посилить відповідальність за продаж спиртного та цигарок.

"Там було конкретно сказано про те, що вони збираються зупинити алкоголізм, дитяче куріння, заборонити масову рекламу тютюнових та алкогольних виробів, а також посилити відповідальність за продаж спиртного та цигарок," - заявила Євгенія Малих.

На її думку, Віктор Ющенко мав би сконцентрувати увагу на програмі своєї політичної сили та робити кроки назустріч виконанню цієї програми. "А зараз ми бачимо, що немає ніяких законодавчих ініціатив від нього, а інші законодавчі ініціативи просто блокуються", - наголосила громадський діяч.

Нагадуємо, що 11 листопада Президент повернув до Верховної Ради закон "Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби", який мав підвищити ставки акцизного збору до 36%.

"Підняття цін робить сигарети не такими доступними, що, у свою чергу, говорить про здоров'я дітей. А про це, у свою чергу, кілька разів згадується в передвиборчій програмі НУ-НС", - зауважила Євгенія Малих.

 

Влада планує повернути тоталітаризм в Україні

Електронна адреса Друкувати PDF

Законопроект № 2450 «Про порядок організації і проведення мирних заходів» загрожує істотно обмежити свободу зібрань, містить неконституційні обмеження свободи, які порушують міжнародні зобов’язання України щодо забезпечення цього права на мирні збори. Це стверджують учасники прес-конференції, яка відбулася вчора в в інформаційному агентстві УНІАН в рамках проекту <<УНІАН-Права людини>>.

В заході взяли участь Володимир Яворський, виконавчий директор Української гельсінської спілки з прав людини; Володимир Чемерис, член громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України з питань забезпечення прав людини; Дмитро Сінченко, член Національного комітету громадської кампанії <<Молодіжна варта>>; Сергій Мовчан, підсудний активіст громадської кампанії <<Збережи старий Київ>>; Михайло Лебедь, Голова Київського осередку всеукраїнської молодіжної організації <<Фундація регіональних ініціатив>> (ФРІ).

 

МАРІЯ КРАВЧУК, член національного комітету громадянської кампанії МВАРТА: Відстоювати інтереси підприємництва потрібно, налагодивши між організаціями співпрацю на основі спільних інтересів

Електронна адреса Друкувати PDF

Розвиток малого і середнього бізнесу, молодіжне підприємництво і роль молоді в сучасних економічних процес, започаткуванні власної справи – ці та деякі інші тематики, стали предметом обговорення на черговому засіданні клубу Центру соціально-консервативної політики 2 вересня. Одними з учасників клубу традиційно стали члени національного комітету громадської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!». Цього разу на клубі виступили Олександр Солонтай (представник ВМГО ФРІ) та Марія Кравчук (представник ВМГО «Дебатна Академія»).

Олександр Солонтай на круглому столі запропонував усім учасникам ознайомитися з аналітичною запискою Національного комітету громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» на тему «Молодь і підприємництво», де розкрив відношення провідних політичних сил до теми співвідношення молоді і підприємництва в Україні: «Партії та блоки, які перемогли на позачергових виборах 30 вересня 2007 року, зокрема щодо реалізації взятих на себе зобов’язання у сфері підтримки у розвитку підприємництва серед молоді.

 

"МОЛОДІЖНА ВАРТА" ЗЛЯКАЛА ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ

Електронна адреса Друкувати PDF

Припартійні політтехнологи оббріхують активні молодіжні організації, відвертаючи таким чином увагу громадськості від невиконання політичними партіями своїх передвиборчих обіцянок. Про це заявили сьогодні у Національному комітеті всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Як повідомили у Національному комітеті кампанії, сьогодні політтехнологи однієї з політичних партій розповсюдили у мережі Інтернет неправдиве повідомлення про те, ніби «МОЛОДІЖНА ВАРТА» займається “контролем за расовою чистотою української молоді.

“Повідомлення є дезінформативним, оскільки цілі і завдання у кампанії – абсолютно інші,” –коментує ситуацію член Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Дмитро Сінченко. – “Прикро, що припартійні політтехнологи не можуть протиставити нічого, окрім брехні, на нашу критику щодо невиконання їхніми замовниками своїх передвиборчих зобов’язань.”

 
Сторінка 13 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login FormНаша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva